Het kan nog!


‘Jesaja zegt: Zoek de Heer terwijl Hij Zich laat vinden. Roep Hem om hulp, terwijl Hij dichtbij is.’ Jesaja‬ ‭55‬:‭6‬ ‭BB‬

Ja, het kan nog, er is nog tijd. Je kunt nog terug. De Here laat zich nog vinden, Hij is nog dichtbij!

Niet dat ik geloof dat hij morgen terugkomt, maar wel dat Zijn komst vandaag dichterbij is dan gisteren. En we moeten leven om iedere dag klaar te zijn om Hem te ontmoeten.
Mijn vraag aan jou is daarom of je voor 200 % zeker weet dat je naar de hemel gaat, als je nu op dit ogenblik zou sterven. Niet omdat je goed leeft, maar omdat je Jezus hebt aangenomen als je Heer, Redder en Verlosser! Is dat niet zo, klik op de link in de bio en doe het vandaag! Het kan nog!

En als je Jezus kent, heb ik de vraag wie je nog moet winnen voor Hem als het jouw laatste dag zou zijn…? Doe dat dan, het kan nog.
Want niemand mag sterven zonder Jezus!

👍Like dit bericht, deel het en volg me om ook de volgende reels niet te missen

Je leven nog nooit echt aan Jezus gegeven? Ga naar www.gratisgeschenk.tk en doe het nu!

#opfrisser #preachingdrummer #christiantiktok #christelijkeTikTok #dagtekst #YouVersion #NiemandMagStervenZonderJezus#christian daily devotion #christianpreaching

https://linktr.ee/preachingdrummer

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s